آدرس فروشگاه کفش زشت

نجف آباد - باغملی - ابتدای خیابان منتظری جنوبی

شماره های تماس

09140409010

آدرس فروشگاه کفش زشت

نجف آباد - باغملی - ابتدای خیابان منتظری جنوبی

شماره های تماس

تلفن: 03140000000
موبایل: 09100000000

پرسش های متداول

شما به راحتی میتوانید وارد صفحه محصول موردنظر خود شوید و از دو روش زیر برای ثبت سفارش استفاده کنید:

1- پس از انتخاب سایز مناسب روی گزینه افزودن به سبد خرید بزنید و سپس وارد صفحه تسویه حساب شوید و پس از تکمیل فرم مربوطه پرداخت را انجام داده تا سفارش شما ثبت شود.

2- روش دوم ثبت سفارش اینست که پس از ورود به صفحه ی محصول موردنظرتان و انتخاب سایز مناسب، روی گزینه سفارش در واتساپ بزنید تا به واتساپ پشتیبانی فروشگاه متصل شوید و بتوانید سفارش خود را به صورت دستی(کارت به کارت) ثبت کنید.

خیر – هیچ نیازی به ثبت نام در سایت ندارید و ما سعی کردیم آسان ترین مراحل را برای ثبت سفارش شما درنظر بگیریم.

اما لازم به ذکر است که در صورت ثبت نام در سایت میتوانید به تاریخچه سفارشات خود و سایر مزایا دسترسی داشته باشید.

پس از نهایی شدن سفارش شما، ما در اولین روز کاری بعد سفارش شما را تحویل پست خواهیم داد و معمولا 2 الی 5 روز آینده به دست شما خواهد رسید.

ضمن اینکه تمامی محصولات قبل از ارسال بررسی میشوند اما درصورت وجود عیب و نقص در کالا کافیست سریعا از طریق چت آنلاین وبسایت یا پشتیبانی واتساپ با ما در تماس باشید تا نسبت به حل مشکل اقدام کنیم.

محصولات کفش زشت با قالب ها و سایزهای استاندارد تولید میشوند اما برای اطمینان بیشتر از انتخاب سایز مناسب کافیست از طریق چت آنلاین، تیکت یا پشتیبانی واتساپ به ما پیام دهید تا شما را جهت انتخاب سایز راهنمایی کنیم.

یکی از امتیازات بزرگ ما اینست که کوچکترین ادیت یا فتوشاپی روی تصاویر محصولات انجام نمیدهیم و هر آنچه میبینید را دریافت میکنید.

اما درصورتی که خطای انسانی رخ داده باشد و محصول دیگری برای شما ارسال شده باشد کافیست از طریق ارسال تیکت، چت آنلاین یا واتساپ با پشتیبانی ما در تماس باشید تا مشکل پیش آمده را حل نماییم.

بله – آدرس شعبه فروشگاه کفش زشت در بالای همین صفحه درج و روی نقشه مشخص شده و شما میتوانید جهت خرید حضوری به فروشگاه ما مراجعه کنید تا با افتخار در خدمت شما باشیم.

جهت ارسال مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

در صورت نیاز با شماره شما تماس خواهیم گرفت.
هرچه دل تنگت میخواهد بگو (: